Bajnokság

Közzétették a bajnokság meccseit a következő szezonra. A 2018-19-es szezon meccsei. A lista még teljes. Természetesen a Salzburg meccseit fogom csak leírni, így hát meg sem említem többé, csak az ellenfeleit, a dátumot és azt, hogy idegenben vagy otthon játszanak.
Őszi fordulók:

2018.július 29. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - LASK Linz 3-1
Végig játszotta a meccset, és miatta kapott az ellenfél 11-est.

2018. augusztus 4. szombat 17:00 - Mattersburg - Red Bull Salzburg 0-2
Kezdő volt megint, azonban a 60. perc környékén lecserélték. Szenvedett, nem nagyon csinálta a szokásosakat, de azért akadt egy pár vicces.

2018. augusztus 11. szombat 17:00 - Red Bull Salzburg - Austria Wien 2-0
Egy percet nem játszott, nem érdemes több szót fecsérelni rá.

2018. augusztus 18. szombat 17:00 - Red Bull Salzburg - Hartberg 2-0
Egy percet se játszott az előző hétvégéhez hasonlóan, azonban még a padon sem volt, sőt még a sérült listán sem, de aztán kiderült, hogy megsérült. Ezért több meccsre is azt fogom írni, hogy nem játszott egy percet sem és most nem akarom szétkáromkodni magamat, úgyhogy itt abba is hagyom.

2018. augusztus 25. szombat 17:00 - Altach - Red Bull Salzburg 2-3
Végig játszotta a meccset, ráadásul a győztes gólt ő szerezte, azonban nem kaphatott figyelmet, mert inkább a másik gólszerzőnek kellett az.

2018. szeptember 2. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - Admira 3-1
Végig játszotta a meccset és megint egy fos játékkal nyertek, ő is ritka szarul játszott, az összes labdája az ellenfélnél kötött ki.

2018. szeptember 15. szombat 17:00 - St. Pölten - Red Bull Salzburg 1-3
Végig játszotta a meccset és rúgott is egy gólt. Csetlett-botlott amúgy összevissza és ritka sokszor taknyolt el, többször, mint szokott.

2018. szeptember 23. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - Rapid Wien 2-1
Egy percet sem játszott, végig padozta az egész meccset.

2018. szeptember 29. szombat 17:00 - WAC - Red Bull Salzburg 1-4
Végig játszotta a meccset, a szokásos baromságai itt sem maradhattak el és csinált egy új dolgot is. Belerúgta a bíróba.

2018. október 7. vasárnap 17:00 - Sturm Graz - Red Bull Salzburg 1-2
Mit is vártunk, azonban egy percet nem játszott ez a nyomorék.

2018. október 20. szombat 17:00 - Red Bull Salzburg - Innsbruck 1-1
Itt viszont végre megtörtént a csoda, a Salzburg első bukására három hónapot kellett várni, de ez még mindig döntetlen, az igazi vereség még várat magára. Ahhoz képest, hogy a keddi válogatott meccsen megsérült, itt kezdő volt és csak a 87. percben cserélték le. Ennyit a nagy sérüléséről, majd erről is írok. Volt, hogy felrúgta az ellenfelet, össze is veszett velük, és találjátok ki, ki kapta a sárgát. Persze, hogy az egyik ellenfél.

2018. október 28. vasárnap 17:00 - LASK Linz - Red Bull Salzburg 3-3
Itt remélem az ellenfél jól a belébe tapos a stoplijával. Bocs, nem tudok már jó indulatú lenni, egyszerűen eláraszt az iránta érzett gyűlölet, hogy már nagyon durva dolgokról fantáziálok vele kapcsolatban. Ja és a szülővárosában fognak játszani. És ez a belébe taposás még nem minden, tudnám még ezt fokozni. Ja és nem megyek erre a szarra, nem költök erre egy centet se, de még az is pénz kidobás, hogy Linzbe, azaz a szülővárosába megy az ember.

Egy újabb döntetlen, lehetséges, hogy már nem tudnak megvenni minden meccset, de itt is az volt, hogy nagyon sokáig vezetett a Linz, majd a végén kiegyenlítettek a barmok. Ez a faszkalap meg végig játszotta a meccset és nem csinálta a szokásosakat, hanem végig alibizett. Csak egyszer vagy kétszer cicáztatta ki magát, párszor eltaknyolt a passzolásoktól és ennyi. Ja és a végén volt egy hatalmas kakaskodás és végig magyarázott a bírónak, meg a meccsen is végig dirigált, meg mutogatott, hogy ki hová menjen. Egyszerűen szánalmas, pofán kéne már csapni ezt az idióta görény linzer gecit és ez lett volna a megfelelő hely és idő, hát persze, hogy a szülővárosában kellett volna agyon rugdosni. Nem tudom már ezt tovább fokozni.

2018. november 4. vasárnap 14:30 - Red Bull Salzburg - Mattersburg 2-1
Mattersburg ellen otthon. Nevetséges és erre már nem fecséreltem egy percet sem, mert csak időpocsékolás megnézni is. Azonban az eredményt követtem, először vezettek a nyomorékok, majd az ellenfél kiegyenlített valamikor a vége felé már. Erre mi történik? A hosszabbításban belövik a győztes gólt és miközben ezt leírom, szét ver az ideg, de komolyan, annak ellenére, hogy nem néztem. Tehát már tudtak újabb meccseket vásárolni a szokásos módon, mert mostanában az utolsó percben nyerik meg állandóan egy ócska fos alibi játékkal. Már közel sem olyanok, mint tavasszal voltak, ócska unalmas meccsek tömkelege. Már ezért se nézem, a mai sem lehetett más, mint a többi. Ez a nyomorék szokás szerint végig játszotta a meccset és már csak képekből láttam, hogy megint veszekedett a bíróval, de sárga lapot már nem láttam a neve mellett. Gondolom, megint a szokásos történhetett, felrúgta az ellenfelet a szokásos barbár módon, lefújta a bíró és még neki állt feljebb, ordítozni szokott ilyenkor a játékvezetővel. Sajnos sárgát nem adhatott neki, pedig normál esetben azt kapott volna. Van itt is olyan, aki gyűjti a sárgákat, na neki folyton osztogatják, már ki is sárgázta magát valamikor. Wolf az, ma is kapott. Ha ez a nyomoronc nem lenne kívételezett, gyűjtené ő is és eltiltásokat kellene letiltania. Itt a tavaszi eset, a Lazio elleni odavágón kapott egy sárgát és mivel volt már neki egy még az előző meccsekből, eltiltott lett volna a visszavágón és hogy ezt elkerüljék, törölték neki, így játszott a visszavágón. Egy csapattársa ugyanúgy járt, mint ő, csak ugye neki nem törölték el, mert nem kivételezett és a visszavágón letöltötte az eltiltását. Annak a nyomorék gecinek is azt kellett volna, nem szabadott volna játszani április 12-én, mert igazságtalan és érvénytelen. Hányinger. De az edző is le van fizetve sajnos, hogy ezt a barmot játszassa.

2018. november 11. vasárnap 17:00 - Austria Wien - Red Bull Salzburg 0-2
Természetesen végig játszotta a meccset, csoda lett volna, ha nem, illetve, ha nincs a kezdőben. Erről tervezek egy posztot írni, mert már annyira elegem van, hogy már muszáj tombolni egyet. Rúgott is egy gólt és mindenki imádta. A többit a posztban írom meg.

2018. november 24. szombat 17:00 - Hartberg - Red Bull Salzburg 0-4
Egyre nevetségesebb ez már, komolyan. Alibi fos játék, az első félidőben ócska helyzetek voltak, ugyanis semmi izgalmat nem rejtettek magukban, mert olyan gyengén rúgták rá. És ez már a harmadik hétvége egymás után, hogy gólt rúg, de jó lenne ezt már megszokni, hogy minél jobban kinyalhassák a seggét. Baszná szét magát, utálom már az egészet, hányingerem van. Sabitzer meg már két hete nem játszik, de ezt inkább hagyjuk, az meg a másik vadbarom, már az is úgy idegesít, hogy nem igaz. Ez a Linzer dög meg folyamatosan játszik, rúgja a gólokat és szinte minden meccs után nyilatkozik. Egy halom kép meg videó, a másik faszkalapról a két hétben volt kb három kép róla és nulla játék, de mit is vár az ember. Fasz ki van az egészből. A gólja után egyből lecserélték, kb a 89. percben.

2018. december 2. vasárnap 14:30 - Red Bull Salzburg - Altach 1-0
Kicsit elhanyagoltam a blogot, de most bepótolom az eredményeket. Végig játszotta a meccset, és ez már természetes.

2018. december 8. szombat 17:00 - Admira - Red Bull Salzburg 2-2
Végre egy döntetlen, ezt is végig játszotta.

2018. december 16. vasárnap 14:30 - Red Bull Salzburg - St. Pölten 5-1
Természetesen ezt is végig játszotta.

Tavaszi fordulók:

2019. február 24. vasárnap 17:00 - Rapid Wien - Red Bull Salzburg 2-0
Az első vereségüket szenvedték a bajnokságban, aminek nagyon örültem. Összevissza csetlett-botlott, meg persze a szokásosakat csinálta. Nagyon könnyen elvették tőle természetesen és még abban is képes volt eltaknyolni. Rúgott egy les gólt, elkezdett már örülni, majd iszonyatosan csalódott lett, amikor nem adták meg. A meccs végén alig tudta visszatartani a sírást, ennyire nem tud veszteni. A többiek sokkal jobban viselték.

2019. március 2. szombat 17:00 - Red Bull Salzburg - Wolfsberg 3-0
Természetesen végig játszotta a meccset. Mikor nem? A meccs elején összevissza rohangált és nagyon keményen egyfolytában kicicáztatta magát. Már az első félidő végére elfáradt, és a második félidőben alig csinált valamit. Volt egy olyan jelenet, amikor összefejelt valakivel, de nem sokáig maradt lent. Azonban az ellenfél igen és őt le kellett cserélni, de Linzernek semmi baja nem esett. Mintha nem érezne fájdalmat, vagy nem tudom, akár le is lehetne darálni, az sem fájna neki. Időnként eltaknyolt a szokásos módokon.

2019. március 10. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - Sturm Graz 0-0
Egy percet se játszott, de érdekes, hogy, amikor a Graz ellen játszanak, szinte mindig a padon kezd. Régebben még becserélték szinte mindig, azaz tavaly, amikor a padon kezdett, mostanában nem annyira, azonban kevesebbszer kezd a padon és többször van a kezdőben.

2019. március 17. vasárnap 17:00 - Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg 0-2
Szokás szerint most ismét végig játszotta a meccset. Az első félidőben a többiekhez hasonlóan alibizett. Megint azt az ócska, alibi játékot láthattuk tőlük, főleg az első félidőben, de most ez az ellenfél nagyon gagyi volt, egy labdát se tudtak megtartani. Az első félidőben Linzer nem sok mindent csinált, alig ért labdához, de a másodikban már hozta a szokásos formáját: kicicáztatás, eltaknyolás, belerúgás az ellenfélbe, nekimenés az ellenfélnek, stb (az évfordulós posztban kicsit bővebben kifejtem).

Rájátszás:

2019. március 31. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - Austria Wien 5-1
Természetesen végig játszotta a meccset, ugyanezt kéne jövő héten is, amikor kint leszünk. De, hát a szülővárosában kötelező játszania, és ezt az edző is tudja. Ráadásul utána a Graz lesz az ellenfél, olyankor meg ki szokott maradni. Ezen a meccsen is hozta a szokásos formáját, nagyon sokat taknyolt, de lesz róla egy poszt, ott részletezem majd ezeket.

2019. április 7. vasárnap 17:00 - LASK Linz - Red Bull Salzburg 0-2
Ismét Linzbe látogatnak. Ezen a meccsen kint leszünk. Már egy éve készülök Linzbe menni, illetve megnézni, ahogy a szülővárosában játszik. A mánia egyszer már elmúlt, de visszajött. Lehet azért, mert még nem néztem meg élőben, hogyan játszik a szülővárosában. Érdekesség, hogy tavaly 8-án játszottak Linzben, ugyanúgy vasárnap. Ennél az egynél jött úgy össze, ahogy tavaly, Pont ennél. A többinél sajnos nem, mármint azoknál nem, amik jelentősek voltak (mert azokra pontosan emlékszem).

És kint voltunk, élőben néztük. Egy év után újra meccsen. A bajnokságot már megvásárolták. Erről írok egy külön posztot, ott részletezem ki a fontosabb dolgokat.

2019. április 14. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - Sturm Graz 3-1
A Graz ellen sosem kezdő, lehet most sem lesz az. Inkább azt választanám, ha lehetne, hogy itt ne játsszon és Linzben mindenképp. Ott tényleg muszáj játszania, és muszáj kezdőnek lennie. A Graz ellen meg teljesen mindegy igazából. Ez Leitgeb szülinapja, érdemes lenne őt kezdetni, azonban egy apró hiba van benne, hogy nem Grazban lesz a meccs, ezért nem annyira az igazi, de ez is megteszi.

Mégis kezdő volt sajnos Leitgeb rovására, mivel ő is azon a poszton van. Azonban a padra leülhetett, az már haladás, mert eddig még ott sem szerepelt. És be is cserélték, mint utolsó csere, de nem a kis Linzer gyerek helyére, őt már sosem cseréli le. Csinálta a szokásos hülyeségeit, ki is elemzem a posztban.

2019. április 21. vasárnap 14:30 - St. Pölten - Red Bull Salzburg 1-1
Csak azért lehetett ez döntetlen, mert rögtön az elején kiállították Ulmert, amit nagyon jól tettek, mert elég irritáló már, hogy így megvásárolták a bajnokságot és semmi izgalom nincs benne, illetve minden csapat csak a második helyet kaparinthatja meg, mint legjobb hely. Semmi értelme az egésznek. Már mondanom sem kell, hogy ezt a meccset is végig játszotta. Iszonyatos kis szemétláda volt, jobban, mint előtte. Már elérte az őszi kategóriát, aminek megvan az oka, na de ezt posztban kifejtem, illetve a kis szánalmas baromságait is. Ez egy tombolós poszt lesz tele káromkodásokkal, mert erről a kis görcs gyerekről jobbat nem lehet írni, már bocsánat.
A hülye Linz is döntetlenezett, ezért maradt a kilenc pont különbség. Igazából a bajnokság már megvan, de minél később dőljön el, illetve behozhatatlan az előnyük, mert csak akkor mondják ki.

2019. április 24. szerda 19:00 - Red Bull Salzburg - Wolfsberg 3-1
Ez egyszerűen szánalmas és nevetséges. Úgy szar az egész, ahogy van. Egész végig vezet az ellenfél, majd a 87. percben kiegyenlítenek, aztán a 90. percben megfordítják, majd a hosszabbításban berúgják a harmadikat is. Már most, ahogy leírom ezt, szétrobbanok az idegtől, de ez még nem minden. Ez a kis dög Linzer egész végig csak alibizett, meg járatta a nagy pofáját. Semmi értelmeset nem csinált, mindent csak elbaszott és iszonyat alibi meg flegma volt, mint amilyen még soha nem volt. Pont az ellenkezőjét lehetett róla elmondani, erre hatalmasat változott. Tudjuk, hogy az a kis szemét kurva Laura áll a háttérben, ez teljesen egyértelmű. Erről egy hatalmas tombolós posztot írok.

2019. április 28. vasárnap 14:30 - Wolfsberg - Red Bull Salzburg 2-1
Remélem ezen nem fog játszani, mert ezt nem fogom látni, de úgyis felesleges ebben reménykedni. Ennek ellenére mindig szoktam, ha nem vagyok otthon épp, 10-ből, ha 1-szer összejön.

Természetesen nem láttam, de legalább egy jó dolog történt, az, hogy kikaptak. Ez a kis nyomorék cserepados volt, de nagyon ideges lettem, amikor becserélték a 62. percben és nem azért, mert nem látom, hanem egyszerűen irritál, hogy a faszért játszatja egyfolytában az alibizései ellenére, közben szart sem alszik.

2019. május 5. vasárnap 17:00 - Austria Wien - Red Bull Salzburg 1-2
Tavaly ekkor lettek bajnokok, igazából 6-án és a Graz volt az ellenfél. Ezen a meccsen is ott leszünk élőben.

Most megint ekkor lettek bajnokok, csak idegenben. A kis dög végig játszotta a meccset, őt már lecserélni se lehet. A többi a posztban. Nem lesz ebből bajnokavató, úgy elárasztott a gyűlölet. Mármint bajnokavató az lesz, csak én nem leszek ott inkább.

2019. május 12. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - LASK Linz 2-1
Linz ellen otthon, ezért nem olyan igazi, de nyilván ez is vicces.
Felháborító, amit ez a dög hétről hétre művel. Végig alibizett és járt a nagy pofája, a szokásosakat már nem csinálja. A meccs fénypontja az volt, amikor az ellenfél jól felrúgta, a bíró nem fújta le, ezért összevissza rángatózott, majd egy másik csapattársát is felrúgták közvetlenül az eset után, ekkor letámadta a bírót és összevissza üvöltözött. Szánalmas kis idióta. Az elemzés a posztban lesz, oda írom le a többit.

2019. május 19. vasárnap 17:00 - Sturm Graz - Red Bull Salzburg 1-2
Tavaly 20-án játszották az utolsó bajnokit otthon, akkor volt a bajnokavató is. A Mattersburg volt az ellenfél. Linzer ezen se fog játszani, mivel a Graz lesz most az ellenfél. Remélem így is lesz, illene itt legalább Leitgebet kezdőként játszatni.

Nagyon szánalmas, amit ezen a hétvégén művelt ez a kis dög, de ne értsétek félre, most nem a pályán, ugyanis még a padra se ült le, ami nagyon helyes döntés volt a részéről. Leitgeb elhagyja a Salzburgot, neki kellett a hely, de csak a padon kapott. Szoboszlai meg múltkor úgy maradt ki, mint, ahogy most a kis dög, tehát most ő volt a soros. Wolfot a kezdőbe rakta, mert ő grazi. Leitgebet becserélték, hogy eltudjon búcsúzni és még fontosabb volt az, hogy a szülővárosában megtegye, ott utoljára. Jövő héten lesz még egy lehetősége. A kis dög természetesen telibe szarta a meccset, mert közben is csak az instát nyomta, annyira leszarja már a csapatot és unatkozott. Kiverte a kis kurváira, mert az előbbre való. Agyon kellett volna csapkodni. Undorító kis féreg.

2019. május 26. vasárnap 17:00 - Red Bull Salzburg - St. Pölten 7-0
Most ide esik a bajnokavatás, az utolsó bajnokira. Erre is érdemes lenne majd kimenni, még gondolkodom rajta, meg, ahogy összejön.
Eddig valóban gondolkodtam, de úgy elárasztott a gyűlölet, hogy inkább itthon maradok, egy centet se pocsékolok erre az idióta kis görény faszra, na meg az időt sem.
Még mindig így vagyok ezzel, főleg, amiket hétről hétre leművel ez a kis idióta.

Május 24-én kihirdették a szezon legjobb játékosát, illetve edzőjét. Dabbur nyerte meg ezt a címet, ezzel még úgy nincs is nagy gond, viszont el se fogjátok hinni, ki lett a második helyezett. Nem nehéz kitalálni, különben nem is írtam volna le ezt. Hát persze, hogy a kis dög. DE MIRE FEL????? A GYOMROM FORDUL MÁR FEL TŐLE!!! A csapat oldalán minden hónapban lehetett szavazni, ki legyen a hónap játékosa, és ez a kis dög, nem, hogy nem nyert sosem, de még a listára se került fel (max egyszer, de nem ő nyert). Holott mások többször is ott voltak a listán és mégis ez a kis dög. DE MIÉRT???? MIÉRT NEM TESZIK MÁR KI A BÜDÖS FASZBA, EGYÉRTELMŰ, HOGY CSALÁSSAL!!!!! HÁNYINGERKELTŐ KIS SZARDARAB, EGYRE JOBBAN GYŰLÖLÖM, HOGY MÁR MEGÖLNI IS KÉPES LENNÉK, ÉS FELDARABOLNI. Semmi jót nem tudok már róla írni.

Már az eredmény is azt mutatja, mekkora majomkodás volt ez, ezerszer nagyobb, mint tavaly. Egyszerűen a gyomrom fordul fel ettől a szartól. Hogy lehetett 7-0? Egyértelműen meg volt beszélve az ellenféllel, hogy beengedik a gólokat, már úgyis mindegy. Kaptak egy kis pénzt, cserébe megaláztatták magukat ezekkel a csicskákkal. Pont azokkal rúgattak gólt, akik elhagyják a csapatot, rajtuk kívül mások is, hogy még nagyobb legyen a majomkodás. A kis dög a padon kezdett, ami meglepő volt, de igazából kellett Leitgebnek a hely, mert ő búcsúzó. Akkor Szoboszlait lehetett volna kezdetni a padon, de az edző ismét jó döntést hozott. Azt már nem bírta ki, hogy ne álljon be, azonban az utolsó csere volt csak a 75. percben. A szokásos alibi fost csinálta már, semmi értelmeset nem írni a játékáról és még vicceset se, mert annyira szánalmas volt, hogy az nem igaz.

Most már egy új rendszer szerint játsszák a bajnokságot, ezért kellett ennyit várni ennek a szakasznak a kihirdetésére. 12 csapat indult a bajnokságban a tavalyi 10 helyett. Március közepéig rendesen játszották az eddigiek szerint, azonban most ketté osztották, az első hat és az utolsó hat, akik majd egymással játszanak. Emiatt vannak csapatok, akik már nem játszanak egymással pont ez miatt. A Rapid az alsó hatba esik, ezért ők az alsó házban folytatják, ők már biztos nem nyernek bajnokságot, és a legjobb helyezésük a hetedik lehet. Szerencsére a Linz beesett az első hatban, különben már nem játszanának Linzben, ráadásul ők a másodikok a Salzburg mögött.

Ez lett az alapszakasz végeredménye, ami meg most jön, az majd a rájátszás lesz. A Linz kilenc ponttal van lemaradva. Igazából van esélyük megnyerni a bajnokságot, de lássuk be, hogy úgyis a Salzburg fogja, mivel már évek óta megvásárolják. Tudjátok. Persze, jó lenne, ha most végre megszakadna ez a sorozat, mert baromi unalmas és egyhangú ez miatt a bajnokság, és vinne bele egy kis színt, tehát érdemes lesz majd a Linznek drukkolni, de ehhez az kell, hogy a Salzburg többször is bukjon. Akár a döntetlen is jó, ha a Linz meg nyer. Tavaly a Graz volt a nagy rivális. Ők most jóval le vannak maradva, több ponttal van elmaradva a másodiktól, mint a második az elsőtől.

A Salzburg mindössze egyszer kapott ki (A Rapidtól, akik az alsó szakaszba kényszerültek), és négy döntetlenjük van. Ez azt jelenti, hogy 17-szer győztek. Győzelem terén a Linz nem sokkal van lemaradva, ők 13-szor győztek. Hét döntetlenjük és két vereségük van.
Tehát Hajrá Linz! Igazából a változatosságnak drukkolok. (Jó, de akkor nem lesz bajnokavató ünnepség. Jó, és kit érdekel, voltam már tavaly és a pénzem is megmarad legalább). Ha mégis a Linz nyeri a bajnokságot, (amit időnként elképzelek), akkor majd a Linzer gyerek bőghet, mert nem bírná ezt elviselni. (Főleg, hogy a szülővárosa csapata, na az lenne igazi büntetés neki, igaz, soha a büdös életben nem játszott ott. Akkor is a szülővárosa, na, és az vicces. Csak egy kis hibájuk van, hogy a stadionjuk városon kívülre esik).