Az összes meccset csütörtökön játsszák!
A Salzburg a B csoportban szerepel, a Celticcel, a Lipcsével és a Rosenborggal.

A csoportmeccsek

2018. szeptember 20. 21:00
Leipzig - Salzburg 2-3 (Kezdő volt, de a 85. percben lecserélték. Folyamatosan kicicázta magát és állandóan felakarta rúgni vagy lökni az ellenfelet, azonban helyettük ő taknyolt el egyfolytában).

2018. október 4. 18:55
Salzburg - Celtic 3-1 (Kezdő volt, végig játszotta a meccset, a szokásos baromságokat csinálta)

2018. október 25. 18:55
Salzburg - Rosenborg 3-0 (A 75. percben állt be, és megmondom őszintén, nem néztem)

2018. november 8. 21:00
Rosenborg - Salzburg 2-5 (Kezdő volt szokás szerint, a 89. percben lecserélték. Nem néztem, mert már Sabitzer meccseit nézem és egy időben volt, ezért felesleges időt is pazarolni rá. Kapott is sárgát, biztos a szokásos dolgok miatt, de itt nem ússza meg a sárgát, nem úgy, mint a bajnokságban, ezért a Lipcse ellen nem fog játszani a kis nyomorult, mivel a szeptemberi meccsen is begyűjtött egyet és ez volt a második. Szépen elbaszta, de Sabitzer fog játszani. Azért jó lett volna megint megnézni őket egymás ellen, de ha ez a nyomorék fasz elrontja még a lehetőségét is).

2018. november 29. 18:55
Salzburg - Leipzig 1-0 (Természetesen ezt a meccset is végig játszotta, kapott egy sárgát)

2018. december 13. 21:00
Celtic - Salzburg 1-2 (A sárga lapjai miatt kimaradt a csapatból)

Kieséses szakasz

2019. február 14. 21:00
Brugge - Salzburg 2-1 (Első vereségük az egész szezonban, de ez még nem jelentett kiesést, 76. percben lecserélték és kapott egy sárgát szokás szerint. Ezt a meccset nem láttam).

2019. február 21. 18:55
Salzburg - Brugge 4-0 (Végig játszotta a meccset, az első gólt ő rúgta és utána volt egy gólpassza is. Egyértelműen és simán jutottak tovább).

2019. március 7. 21:00
Napoli - Salzburg 3-0 (Végig játszotta természetesen, részletek "Szenzációs meccs volt" poszt alatt)

2019. március 14. 18:55
Salzburg - Napoli 3-1 (nem játszott mert sárga lapos eltiltása volt. Sajnos a Napoli jutott tovább. Tavaly jobb volt, idén ennyi volt).